KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8527127
nr 852 7127
Blandteknik
Martin Lamm, Bemålad litografi, Sign Lamm New York 1969, motivets mått: 28 x 35
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:06:42
14/10 18:01:42